Vyhledávání


Připojte se

Odkaz na FB profil
Odkaz na ZH profil
Odkaz na DŽ profil

Zahrejte si u nás

Kniha návštěv

Datum: 28.11.2011

Vložil: Křen

Titulek: Honzovy obavy a nové hry

Trošku bych chtěl Honzu a ostatní ujistit, že nechci váš klub přetvářet v něco jiného než je. Spíš bych si tam možná občas, možná pravidelně rád chodil zahrát hry, které mi doma leží (jsou pravda trošku složitější) a které nemám doma s kým hrát. Takže já bych to viděl spíš tak, že bych vždycky dal dopředu vědět, co bych si chtěl zahrát a pokud se někdo přidá, tak budu rád. Není mím cílem nosit vždycky několik her a nutit lidi, když si chtějí zahrát svou oblíbenou klasiku, do nějakých nových her. Mám i pár her pro dva, které bych si rád s někým zahrál, takže myslím, že spoluhráče nebudu vždycky ubírat jiné společnosti, co si chce zahrát vaši klasiku. Tož tak. Jinak zítra by se měla hrát Civilizace.

Co se týče dalšího týdne, tak bych rád získal tak 5 až 6 spoluhráčů k jedné deduktivní hře, kterou by si strašně ráda zahrála moje dcera v plném počtu hráčů, protože doma to vždycky hrajeme maximálně ve třech. Slíbil jsem jí, že pokud seženu spoluhráče, že bych ji vzal s sebou. Nevydrží ale moc dlouho ponocovat, tak by se muselo začít hrát hned ze začátku. Hra to není ani dlouhá, ani složitá, ale je trošku netradiční. Je to hra "Nuns on the Run" (Sestry na útěku) a případní zájemci se můžou na hru a pravidla podívat tady:

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/nuns-on-the-run-1355/

Jinak zítra bych tu hru na podívání se donesl.