Vyhledávání


Připojte se

Odkaz na FB profil
Odkaz na ZH profil
Odkaz na DŽ profil

Zahrejte si u nás

O nás

AIRSOFT!


Od 1.9.2013 je možné si u nás zahrát také airsoft! Jsme vybaveni manuálními puškami typu brokovnice a ochrannými pomůckami na obličej. Nejsme připraveni na nějaké bojové akce s profesionály, naším cílem je rozšířit pole působnosti v rámci klubu ZáTaH.


KDO JSME?


ZáTaH je klub pro ty, kteří jsou v jistém slova smyslu nadšenci pro hru. Jestliže si rádi odpočinete od monitoru svého počítače nebo televize formou zábavné či napínavé společenské hry, je tady ZáTaH právě pro vás! Členství v klubu ZáTaH zavedeno není, takže o nějaké formě úpisu nemůže být řeč. :-) Přesto se dá říct, že je klub tvořen určitou skupinou pravidelných hráčů. Až na výjimky je možné si u nás zahrát kteroukoliv hru, kterou prezentujeme ve svém seznamu. Klub ZáTaH má své zázemí v prostorách martinovské radnice pod záštitou sboru Jednoty bratrské v Ostravě.

 

PROČ PRÁVĚ ZÁTAH?


Název klubu vznikl složením slov Zábava, Taktika, Hra a o to jde v deskovkách především! Naše seance navíc mnohdy přerostou v dlouhé herní zátahy. ;-)

 

JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

 

Myšlenka založit klub deskových her v Martinově je relativně čerstvá. Skupinka cca 5 nadšenců se scházela každý čtvrtek v bytě některého z nich, kde platilo pravidlo, že od 20:00 do půlnoci se z bytu jednoduše neodchází! :-) S příchodem Jednoty bratrské Ostrava (jíž jsme někteří členy) do pronajatých prostor v Martinově, přišla i možnost, tyto místnosti využívat také pro účely hraní her. První ZáTaH se uskutečnil na konci záři 2010.

 

O CO NÁM JDE?

 

  • poznat nové lidi s podobnými zájmy
  • rozšířit povědomí o deskových hrách a najítt nové příznivce
  • vyzkoušet nové a neznámé hry
  • a především strávit volný čas zábavou

 

KDO MŮŽE PŘIJÍT?

 

  • teenageři (cca od 12 do 18 let) - je mnoho dobrých her, u kterých se pobavíte i zapotíte
  • dospělí - není pravdou, že hry jsou jen pro děti
  • senioři - nezáleží na věku, hlavní je, zda jste mladí duchem a chcete se pobavit
  • začátečníci - k dispozici jsou i jednoduché hry, které vám rádi ukážeme a ochotně vysvětlíme pravidla
  • experti - můžete porovnat své schopnosti ve hrách pro „fajnšmekry“, výhledově bychom navíc rádi pořádali turnaje v oblíbených hrách